Cześć!
Miło Cię widzieć na naszej stronie.

Zależało nam na tym, by stworzyć miejsce kompleksowej opieki okołoporodowej. Takiej z prawdziwego zdarzenia, pełne aktualnej wiedzy, z najlepszymi specjalistami w swych dziedzinach. Taka właśnie jest dobra przestrzeń.

To przede wszystkim miejsce, w którym świetnym zespołem tworzymy prywatną, dobrą szkołę rodzenia, zupełnie inną niż szkoły rodzenia refundowane przez NFZ, aktywnie przygotowującą Was do rodzicielstwa.
Znajdziesz tu także unikatowy dobry pakiet połogowy. Nasz autorski warsztat, podczas którego dogłębnie poruszamy okres połogu, o którym niestety zapominamy w ferworze okołoporodowych przygotowań.
To w dobrej przestrzeni odkryjesz nową jakość grupowych ćwiczeń dla kobiet w ciąży. Przygotowałyśmy dla Ciebie zajęcia sportowe, mocno skupiające się na okołozdrowotnych aspektach ruchu. Znajdziesz u nas także jogę dedykowaną dla kobiet w ciąży oraz ćwiczenia oddechowe przygotowujące do porodu. Wspólnie zadbamy także o Twój powrót do aktywności już po porodzie.
Jeśli wolisz treningi indywidualne dobra przestrzeń to miejsce również dla Ciebie. Wystarczy, że znajdziemy wspólny termin, a znajdziesz się pod fachową opieką trenera medycznego, fizjoterapeuty.

Wokół wiele warsztatów z pokrewnych dziedzin, zarówno dla dorosłych z zespołem specjalistów m.in. z zakresu fizjoterapii, położnictwa i psychologii, a także warsztaty kreatywne dla dzieci.


Dobra przestrzeń to także joga
, na którą zapraszamy codziennie wszystkich mających ochotę praktykować w pięknych wnętrzach, wśród roślin, w kameralnej grupie.

Tuż obok, w drugiej sali, na wybranych zajęciach, zapewniamy świetną opiekę dla Twojego Maluszka. Tak, abyś Ty spokojnie mogła skorzystać ze zbawiennej formy ruchu, a zarazem złapać chwilę oddechu.


Do zobaczenia!